Klasické e-liquidy WAY to Vape

Klasické e-liquidy jsou náplně s různými příchutěmi – tabákové, ovocné, sladké, mentolové a další. Jedná se o náplně obsahující běžný nikotin, a to v různých intenzitách od slabšího až po silnější hit. Mezi nejznámější značky klasických e-liquidů patří například Joyetech, Dekang, Emporio nebo také WAY to Vape.

Kvalitní česká značka s tradicí a bohatými zkušenostmi

WAY to Vape je kvalitní česká značka s dlouholetou tradicí. Pro výrobu jsou používány pouze nejkvalitnější evropské suroviny. Nabízí jak nové, tak i oblíbené příchutě. Přináší fantastické chuťové mixy vyrobené na základě bohatých zkušeností v tomto oboru. Výsledkem je ten nejlepší zážitek z vapingu. 

Klasické náplně s vyváženým poměrem složek

Klasické e-liquidy WAY to Vape jsou náplně s vyváženým poměrem složek PG a VG, který zaručuje vynikající projev nejen v klasických elektronických cigaretách, ale také v moderních zařízeních, jako jsou například POD systémy

Lahodné náplně dokonale vyladěné vapery samotnými

Těšte se na skvělou a plnou chuť, která bude přesně podle vašich představ. Klasické e-liquidy WAY to Vape jsou lahodné náplně dokonale vyladěné vapery samotnými. Prodávané liquidy jsou tak od vaperů pro vapery. K dostání jsou jak náplně bez obsahu nikotinu, tak i varianty s nikotinem v různých silách. 

Široká nabídka příchutí

Klasické e-liquidy WAY to Vape jsou k dostání v několika lahodných variantách. Objevte šťavnaté exotické mango, slaďoučký meloun, ledově osvěžující příchutě, sladkou vanilku luxusnějšího rázu, tradiční chuť tabáku nebo dalších zajímavých a nápaditých kombinací, které vám zpestří vapování.