Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Žhavící hlavy - BuiBui

Není hlava jako hlava!

Je elektronická cigareta vaším věrným společníkem? Věnujte náležitou pozornost pravidelné kontrole a výměně starých dílů za nové. Aby vaše elektronická cigareta šlapala jako hodinky, je pravidelný servis a péče o ni nutností. Nepostradatelnou součástí e-cigarety jsou také žhavící hlavy, bez kterých by zkrátka e-cigareta nefungovala, jak má. Žhavící hlava je v podstatě motorem atomizéru a i tato součástka potřebuje pravidelnou výměnu.

Různé typy odporu a výkonu

Žhavící hlava má podobu malého kovového válečku ukrývajícího spirálku a kousek organické vaty. Na trhu je dostupná dlouhá řada značek. Kromě značky je ovšem důležité žhavící hlavu vybírat také podle odporu a podle toho, jaký podporují výkon. 

Důležitá funkce žhavící hlavy

Žhavící hlavy elektronických cigaret mají pro jejich funkci velice důležitou roli. Žhavící hlava totiž zajišťuje, aby se liquid obsažený v elektronické cigaretě proměnil na páru. Díky tomu, že je hlava zahřátá na vysokou teplotu, může se náplň na páru přeměnit. 

Pravidelná výměna je základem správné péče o e-cigaretu

Kromě pravidelného doplňování liquidu patří mezi důležitou péči i servis, kontrola a výměna jednotlivých dílů e-cigarety. Pokud nejde o jednorázovou e-cigaretu, je pravidelná výměna žhavící hlavy základem správné údržby o elektronickou cigaretu. Jedině tak může být zajištěn správný a plnohodnotný chod e-cigarety.

Široká nabídka kvalitních a ověřených značek

Žhavící hlavy jsou k dostání v široké nabídce kvalitních a ověřených značek a předních výrobců, jako je například Aspire, Lost Vape, VOOPOO, Joyetech a další. Jednoduše si tak vyberete konkrétní variantu, která je vhodná pro vaši e-cigaretu.